تازه ترین گزارش گمرک از ثبت رکورد جدید در درآمدهای گمرکی در ۶ ماه ابتدایی امسال خبر می دهد.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 33 نظرات (0), ادامه خبر
معاون آموزشی وزارت علوم گفت: حدود ۵۰ درصد مراکز آموزش عالی دولتی زیر خط استاندارد قرار دارند که در قالب ادغام، تجمیع و تغییر ماموریت ساماندهی خواهند شد.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 21 نظرات (0), ادامه خبر
رییس سازمان حج و زیارت با اشاره به فرآیند نام نویسی برای صدور ویزای اربعین، گفت: سامانه سماح، تنها مرجع مورد تایید ستاد مرکزی اربعین برای اخذ روادید اربعین حسینی است.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 25 نظرات (0), ادامه خبر
رئیس دفتر رئیس جمهور در نشست هم اندیشی با مدیران و سردبیران ارشد رسانه‌های داخلی، با اشاره به نقش آفرینی رسانه ها در شرایط گوناگون و تاثیرگذاری آنها بر آحاد مختلف جامعه، بر ضرورت هم‌فکری، تعامل و هم اندیشی مسئولان با صاحبنظران، فرهیختگان و متخصصان رسانه‌ای در راستای حل مشکلات و تقویت امید و نشاط در کشور تاکید کرد.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 19 نظرات (0), ادامه خبر
آمریکا از دیوان «لاهه» خواست درخواست ایران برای بازگرداندن ۱.۷۵ میلیارد دلار از دارایی‌های بلوکه‌شده تهران را رد کند
نويسنده : tabnos, بازديدها : 20 نظرات (0), ادامه خبر
رییس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین از صدور مجوز برای برپایی ۱۹۴۰ موکب (چادر) برای اسکان روزانه بیش از یک میلیون و ۶۶۴ هزار نفر زائر خبر داد و اعلام کرد: پذیرایی از زائران اربعین در عراق رسما از ۲۸ مهرماه آغاز می‌شود.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 22 نظرات (0), ادامه خبر
داستان «نورمهال» همدان در عین حال که مدتی است به حاشیه رفته، اما همچنان همدانی‌ها و فعالان مدنی این شهر، به فکر نجات ۱۰۰ درصدی این بنای تاریخی هستند؛ تا اگر نتوانستند دو هزار خانه تاریخی همدان را که در سال‌های دور تخریب شده‌اند، نجات دهند، این بار خیال‌شان بابت یک بنای تاریخی ارزشمند همدان راحت شود.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 28 نظرات (0), ادامه خبر
وزیر نفت هند اعلام کرد: دو شرکت هندی برای خرید نفت از ایران در ماه نوامبر سفارش داده‌اند و به گفته منابع آگاه کل خرید نفت این کشور از ایران در ماه نوامبر، یعنی ماهی که آمریکا تحریم‌ها را اعمال می‌کند،‌ به ۹ میلیون بشکه می‌رسد.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 32 نظرات (0), ادامه خبر
پامپئو که روز یکشنبه در جریان سفر کوتاه به پیونگ یانگ با کیم جونگ اون رهبر کره شمالی دیدار کرده، گفت: بازرسان قرار است به محض توافق دو طرف، از یک مرکز آزمایش موتور موشک و تاسیسات هسته ای پونگی-ری بازدید کنند.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 34 نظرات (0), ادامه خبر
وزیر نفت جمهوری اسلامی ایران در واکنش به گفته مقام‌های عربستان درباره جایگزین کردن نفت کشور ما گفت: به نظر می‌رسد این گفته‌ها، نتیجه فشار رییس جمهوری آمریکا به این مقام‌هاست؛ وگرنه در واقعیت نه عربستان سعودی و نه هیچ تولیدکننده دیگری توان چنین تولیدی نداشته و ندارد.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 23 نظرات (0), ادامه خبر

رفتن به بالا صفحه نخست