ما روزانه به اندازه سانچی در نزاع‌ها، افرادی را از دست می‌دهیم. تلفات آلودگی هوا هم کمتر از تعداد جانباختگان سانچی نیست. بلاهای طبیعی هم زیاد است؛ یا زیر پایمان می‌لرزد یا از آسمان باران نمی‌بارد.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 17 نظرات (0), ادامه خبر
تقویت مردمسالاری و توجه به نظرات مردم، مهمترین راهبرد ما در تقابل با جهان غرب است.ما با صندوقهای رای، با تریبون‌های پارلمانی، با مطبوعات و رسانه‌ها و شبکه‌های آزاد خود به غرب اعلام می‌کنیم هیچ نیازی به دخالت شما نداریم.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 14 نظرات (0), ادامه خبر
به سفیرمان در چین اعلام کردم هر آنچه که در توان جمهوری اسلامی ایران است به کار بگیرد و از امکانات چین و سایر کشورها استفاده شود. وزارت خارجه هم اعلام کرد که از همه کشورهایی که امکان کمک دارند، درخواست کمک کرده است.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 15 نظرات (0), ادامه خبر
انتقاد نمی‌شد که چرا همه تلاشمان را برای کمترین شانس هم نکردیم؟ اکنون حداقل اگر رنج مضاعفی به خانواده‌ها تحمیل شد، پیش خودمان و خدای خودمان می‌دانیم همه تلاش‌مان را کرده‌ایم.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 17 نظرات (0), ادامه خبر
مرکز پایش آلودگی هوا، شاخص آلودگی هوای پایتخت را ۶۸ و در وضعیت سالم اعلام کرد.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 10 نظرات (0), ادامه خبر
در بحث رادارها کلا تجهیزاتی که بر روی نفتکش‌ها و این گونه کشتی‌ها‌ نصب می‌شود دو نوع هستند که متشکل از رادارهای برد بلند و و رادارهای بردکوتاه هستند. برخی از این رادارها برای مسافت‌های طولانی مورد استفاده قرار می‌گیرند و برخی دیگر مربوط به مسافت‌های کوتاه است.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 18 نظرات (0), ادامه خبر
سرپرست گروه سلامت هوای وزارت بهداشت اظهارکرد: آلودگی هوا بار اقتصادی بسیاری بر وزارت بهداشت و دولت تحمیل می‌کند.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 9 نظرات (0), ادامه خبر
نماینده ویژه رییس‌جمهور در حادثه سانچی از راه‌اندازی سایت دولتی برای پاسخ به ابهامات حادثه سانچی و اعلام نتایج این موضوع خبر داد و گفت: چینی‌ها کوتاهی نکرده‌اند و برخی ابهامات مطرح شده داستان‌سرایی‌های ژول‌ورنی است.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 13 نظرات (0), ادامه خبر
بر اساس آنچه محمدعلی نجفی اعلام کرده بود، معاون اجتماعی شهرداری تهران به دلیل دو شغله بودن باید از سمت خودش استعفا بدهد و شهرداری تهران را به مقصد کمیته ملی المپیک ترک کند.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 27 نظرات (0), ادامه خبر
رئیس شورای شهر تهران به شائبه دو شغله بودن رضا صالحی امیری واکنش نشان داد.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 10 نظرات (0), ادامه خبر

رفتن به بالا صفحه نخست