وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از آمادگی این وزارتخانه برای اعزام کادر درمانی و تجهیزات پزشکی در راستای کمک به مسلمانان آواره میانمار خبر داد.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 32 نظرات (0), ادامه خبر
محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در پایان مذاکرات روز چهارشنبه خود با ولادیمیر پوتین رییس جمهوری روسیه، گفت: دیدگاه سران دو کشور برای توسعه روابط همسان است و همچنین تهران و مسکو بر اجرای تعهدهای برجامی همه طرف ها تاکید می کنند
نويسنده : tabnos, بازديدها : 32 نظرات (0), ادامه خبر
آمار سه ماهه اول امسال نشان داد که در مسیر درستی قرار گرفته‌ایم، لذا باید تلاش کنیم تا رشد اقتصادی موجود به رونق ملموس اقتصادی در کشور تبدیل شود و در این راستا ضرورت دارد به عوامل و لوازم ایجاد رونق اقتصادی توجه شود.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 30 نظرات (0), ادامه خبر
وزرای خارجه ایران و روسیه که در سوچی به سر می‌برند، در جمع خبرنگاران بر ادامه گفت‌وگوهای دوجانبه تاکید کردند.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 31 نظرات (0), ادامه خبر
عضو مجمع نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی از بازگرداندن املاک واگذار شده خارج از ضوابط شهرداری خبرداد و گفت:دادستانی در حال رسیدگی به املاک نجومی است و بالغ بر 100 مورد تخلف شناخته شده است.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 35 نظرات (0), ادامه خبر
رهبر انقلاب اسلامی فرمودند: مجمع تشخیص مصلحت، یادآور امام بزرگوار و فرآورده‌ی انقلاب است، و در فرآیند اداره و مدیریت کشور دارای تأثیر بسیار مهمی است، بنابراین باید تفکرات امام و انقلاب بر آن کاملاً حاکم باشد.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 29 نظرات (0), ادامه خبر
محمدعلی نجفی از تعیین تکلیف وضعیت ساختمان پلاسکو در آینده ای نزدیک خبر داد.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 28 نظرات (0), ادامه خبر
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: فوت شدگان حوادث رانندگی چه برون شهری و چه درون شهری تعدادشان به اندازه دو الی سه هواپیمای بزرگ است و باید در این زمینه مسئولان، مدیریت لازم را داشته باشند تا شاهد چنین حوادثی نباشیم.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 40 نظرات (0), ادامه خبر
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: سروصداهای دولت ترامپ در مورد کنترل و یا بازدید از مراکز نظامی جمهوری اسلامی ایران از کمترین ارزشی برخوردار نیست.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 55 نظرات (0), ادامه خبر
رئیس مرکز تحقیقات ژنتیکی نور گفت: با توجه به آزمایش ژنتیکی صورت گرفته بر روی پیکر شهید «حججی» هویت وی 100 درصد تائید شده است.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 62 نظرات (0), ادامه خبر

رفتن به بالا صفحه نخست