مدیرکل آژانس بین‎المللی انرژی اتمی در بیانیه‎ای خطاب به شورای حکام، از پایبندی ایران به تعهدات هسته‎ای و تداوم راستی‎آزمایی فعالیت‎های این کشور سخن گفت.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 38 نظرات (0), ادامه خبر
سرانجام بعد از چند روز کش‌وقوس و طرح مطالبات کارگران نیشکر هفت‌تپه، با پرداخت حقوق یک ماه کارگران این شرکت آرامش به این شرکت برگشت، همچنین پیگیری برای تحقق سایر مطالبات کارگران ادامه دارد.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 36 نظرات (0), ادامه خبر
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان گفت: بر اساس رأی دیوان لاهه، آمریکا باید تحریم های خود را علیه ایران در سه مورد که با جان انسان ها سر و کار دارد، مثل دارو و مواد غذایی را بردارد.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 70 نظرات (0), ادامه خبر
پرداخت سود مشمولین سهام عدالت مربوط به عملکرد سال ۱۳۹۶ شرکتهای سرمایه‌پذیر، از امروز همزمان با ایام هفته وحدت و ولادت پر برکت پیامبر عظیم الشأن اسلام و امام جعفر صادق (ع) آغاز شد.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 90 نظرات (0), ادامه خبر
وینفرد شفر در خصوص قرعه استقلال در فصل ۲۰۱۹ لیگ قهرمانان آسیا گفت: تقریبا فصل گذشته هم در چنین گروهی قرار گرفتیم.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 80 نظرات (0), ادامه خبر
رئیس کل بانک مرکزی گفت: بانک مرکزی با قدرت و هدفمند، مسیر خود را ادامه می‌دهد و مردم در آینده، شاهد خواهند بود که برنامه‌های عملی ما به نتیجه خواهد رسید.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 655 نظرات (0), ادامه خبر
معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران از تعدیل ۴ درصدی نیرو در شهرداری تهران خبر داد و گفت: تدابیری اندیشیده شده که به صورت انگیزشی کاهش نیرو داشته باشیم و جای نگرانی در این زمینه نیست.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 39 نظرات (0), ادامه خبر
مدیرکل مدیریت بحران استان خوزستان گفت: با توجه به اخطاریه هواشناسی استان خوزستان، در خصوص تقویت سامانه بارشی از روز جمعه ۲ تا ۵ آذر و وقوع بارش‌های فراگیر و حجیم در اکثر نقاط استان، نیروهای امدادی در حالت آماده باش قرار دارند.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 37 نظرات (0), ادامه خبر
وزیر آموزش و پرورش گفت: فرآیند حذف کنکور سرعت خوبی گرفته و سهم کنکور برای پذیرش دانشگاهها در سال آینده کاهش یافته است.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 66 نظرات (0), ادامه خبر
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: چنانچه مردم ایران احساس کنند سایر شرکای برجام نمی خواهند یا نمی توانند منافع آنها را تامین کنند، انتخاب های مختلفی را در این باره دنبال خواهیم کرد.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 71 نظرات (0), ادامه خبر

رفتن به بالا صفحه نخست