مرکز پژوهشهای مجلس اعلام کرد:مصوبه افزایش ۲۰درصدی حقوق به دلیل داشتن بار مالی و عدم تعیین منابع مغایر اصل۷۵ قانون اساسی و به دلیل اینکه قانونگذاری جدید بوده و درصدد اصلاح قانون است نه بیان مراد مقنن،مغایر اصل۷۳ قانون اساسی و تفسیر شورای نگهبان است.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 28 نظرات (0), ادامه خبر
عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با اشاره به تعطیلی 9 ماهه این ستاد گفت: آقای جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و رئیس این ستاد، 2 بار قول داد تا جلسات ستاد را برگزار کند اما هیچ کدام از قول هایش عملی نشد.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 55 نظرات (0), ادامه خبر
معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در اطلاعیه ای به شهروندان نسبت به کلاهبرداری،در قالب خرید و فروش طرح ترافیک هشدار داد.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 32 نظرات (0), ادامه خبر
راب شاتر، مدیرعامل گروه ام تی ان آفریقای جنوبی در نشست عمومی سالانه سهامداران این شرکت گفت، خروج آمریکا از برجام و وضع تحریم های جدید علیه ایران پیچیدگی هایی را برای ام تی ان ایجاد کرده است.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 23 نظرات (0), ادامه خبر
ظریف درباره امکان پذیر بودن گرفتن ضمانت از کشور‌های اروپایی ابراز داشت: باید دید چه به دست می‌آوریم، آنگاه به تهران می‌آییم و به مقامات کشور ارائه می‌دهیم. تصمیم‌گیری در تهران خواهد بود. معتقدم چنین چیزی ناممکن نیست، ولی باید دید چه به دست می‌آوریم.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 25 نظرات (0), ادامه خبر
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: فدراسیون فوتبال ایران به من پیشنهاد تمدید قرارداد به مدت ۶ ماه ارائه داد، اما این پیشنهاد انتظارات مرا برآورده نکرد.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 20 نظرات (0), ادامه خبر
وزیر خارجه آمریکا در یک جلسه استماع روز پنجشنبه مدعی شد براندازی نظام ایران در دستور کار دولت فعلی کشورش نیست.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 20 نظرات (0), ادامه خبر
رئیس‌جمهور کشورمان طی پیامی به پادشاه اردن گفت: در شرایط جاری، کشورهای اسلامی بیش از هر زمان نیاز به وحدت و همکاری دارند.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 17 نظرات (0), ادامه خبر
هشتمین برنامه ماه عسل سال ۹۷ با حضور امیر علی اکبری قهرمان سابق کشتی و فعلی بوکس و مبارزات آزاد جهان روی آنتن رفت.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 23 نظرات (0), ادامه خبر
رییس انجمن دفاتر مسافرتی ایران می‌گوید هیچ یک از آژانس های مسافرتی بلیت جام جهانی فوتبال ٢٠١٨ روسیه را در اختیار ندارند و پیش بینی می کنم مسافران جام جهانی معترضانه از روسیه برگردند.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 25 نظرات (0), ادامه خبر

رفتن به بالا صفحه نخست