همزمان با امضای کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر توسط سران ۵ کشور ساحلی این دریا، دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان با ارسال نامه ای رسمی به همتایان روسی، قزاقستانی، آذربایجانی و ترکمنستانی خود، اعلامیه تفسیری جمهوری اسلامی ایران در مورد این کنوانسیون را ارائه داد.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 24 نظرات (0), ادامه خبر
رییس سازمان توسعه تجارت از احتمال تغییر در لیست کالاهای اساسی و همچنین احتمال حذف مابه‌التفاوت ارزی برای خودرو خبر داد و اعلام کرد: امشب تکلیف مابه‌التفاوت ارزی کالاهای وارد شده مشخص می‌شود و احتمالا با معافیت‌هایی برای ماشین آلات، تجهیزات و برخی مواد اولیه همراه خواهد بود.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 90 نظرات (0), ادامه خبر
مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: این بانک آمادگی دارد همه نیازهای ارزی و ریالی بنگاه های واردکننده، تولیدکننده یا عرضه کننده کالا را بر اساس قانون تامین کند.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 29 نظرات (0), ادامه خبر
فراهانی با بیان اینکه ابهامات در خصوص تایید قانون منع به کارگیری بازنشستگان ادامه دارد، گفت: این قانون هنوز به تایید شورای نگهبان نرسیده است، اگر هم در این شورا به تایید برسد به علت ابهامات موجود در وضعیت شهرداری تهران، کار به استفساریه خواهد کشید، اما تغییر در شهرداری تهران به نفع تهران نیست.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 30 نظرات (0), ادامه خبر
«سودای خرید ملک در ترکیه توسط ایرانی‌ها، آرام‌آرام در حال شدت گرفتن است. عبارتی کوتاه یکی - دو روز است که در سایت‌های مختلف معاملات املاک و سرمایه‌گذاری منتشر می‌شود و مخاطبان را به سرمایه‌گذاری در ترکیه دعوت می‌کند: «سقوط ارزش لیر، فرصت استثنایی برای سرمایه‌گذاری در کشور ترکیه».
نويسنده : tabnos, بازديدها : 46 نظرات (0), ادامه خبر
در صدر این لیست جوانی متولد سال ۶۵ به نام «سهیل.ش» قرار دارد که بیش از ۳۸ هزار عدد سکه خریداری کرده است یعنی رقمی حدود ۵۵ میلیارد تومان.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 20212 نظرات (0), ادامه خبر
ما به خاطر مشکل نقدینگی در خرید ورق های عرشه به مشکل خورده ایم، البته این قول را می دهم که با تامین نقدینگی سرعت پروژه خیلی بالا می رود.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 27 نظرات (0), ادامه خبر
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با بیان اینکه باید از تعطیلی کسب و کارها جلوگیری کرد، گفت: بستن یک کسب و کار خیانتی بزرگ به کشور و خدمت به دشمنان ایران اسلامی محسوب می شود.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 24 نظرات (0), ادامه خبر
سازمان جوانان و دانشجویان حزب همت ،دومین همایش فصلی حزب همت را برگزار کرد.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 138 نظرات (0), ادامه خبر
روحانی خاطر نشان کرد: در شرایط کنونی، کشورهای دوست باید با توسعه روابط و گسترش مناسبات و همکاری‌ها در مجامع بین‌المللی درکنار یکدیگر قرار داشته باشند.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 41 نظرات (0), ادامه خبر

رفتن به بالا صفحه نخست