فرمانده ناجا با بیان اینکه به خودروسازان بارها تذکر داده‌ایم و از آنها خواسته‌‌ایم، خودروهایی که تولید می‌کنند، استانداردهای لازم را داشته باشد، گفت: خودرویی که ایمنی کافی نداشته و استاندارد نباشد، توسط پلیس پلاک نشده و از استفاده آن در داخل جاده‌ها و شهرها جلوگیری خواهیم کرد.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 31 نظرات (0), ادامه خبر
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: درمجلس آینده باید با چهره های نو و جوان روبرو شویم البته جوانانی که پختگی و تجربه لازم را برای قانون گذاری و شناخت دقیق از امورات کشور داشته باشند در این صورت می‌توانیم گام دوم انقلاب را تحقق بخشیم.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 154 نظرات (0), ادامه خبر
یک مقام آمریکایی بار دیگر ادعاهای دیگر مقامات این کشور مبنی بر آمادگی رئیس‌جمهور آمریکا برای گفتگوی بدون پیش‌شرط با ایران را تکرار کرد.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 47 نظرات (0), ادامه خبر
وزیر کشور در واپسین دقایق مهلت قانونی ثبت نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس برای بازدید، وارد ستاد انتخابات فرمانداری تهران شد.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 34 نظرات (0), ادامه خبر
چهره‌ها و اسامی شناخته‌شده‌ای در میان داوطلبان و ثبت‌نام کنندگان در انتخابات مجلس یازدهم به چشم می‌خورند.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 3423821 نظرات (0), ادامه خبر
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور بیانیه‌ای در خصوص حضور خود در انتخابات مجلس یازدهم، تاکید کرد: هم و غم خود را کنترل دولت و وادار کردن آن به کار و فعالیت در این یک سال و نیم باقیمانده از عمرش قرار می‌دهم.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 24 نظرات (0), ادامه خبر
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ستاد انتخابات کشور حاضر شد تا برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کند.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 16 نظرات (0), ادامه خبر
سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: تا این لحظه ۱۳ هزار و ۸۹۶ نفر داوطلب ثبت‌نام خود را نهایی کرده‌اند که در قیاس با دوره قبل بیش از ۱۵ درصد افزایش داشته است.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 23 نظرات (0), ادامه خبر
رئیس قوه قضائیه گفت: برخی از خصوصی سازی‌ها بر فنا دادن اموال مردم، بیت المال و دولت است.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 36 نظرات (0), ادامه خبر
عضو سابق شورای شهر در پاسخ به این سوال که آیا مردم به پای صندوق‌های رای می‌آیند گفت: ما مردم نجیب، با حیا و با آبروی داریم که همه آنها انقلاب نظام و رهبری را دوست دارند؛ البته اگر گله‌مند هستند باید از آنها دلجویی شود، متاسفانه مجلس صداقت در عمل را با مردم را نداشته است. از نظر من مجلس کنونی سقوط کرده و هیچ کاری از دستش بر نمی آید.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 23 نظرات (0), ادامه خبر

رفتن به بالا صفحه نخست