دکتر قالیباف در شب چهارم سفر به استانهای خراسان جنوبی و رضوی،‌ به مناسبت گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس و در همایش «حماسه مقاومت و یادبود سردار شهید ولی‌الله چراغچی»، با تجلیل از مقام این شهید وی‌ را فرماندهی مخلص و پرتلاش خواند و گفت: «شهید چراغچی فرماندهی پرتلاش بود؛ بسیاری از مدیریت را از او یاد گرفتیم، فردی بود که اگر سِمَتَش را از فرماندهی به یک سرباز ساده تغییر می‌دادند با جان و دل از فرمانده جدید که روزی زیردست او بود دستور می‌گرفت و عمل می‌کرد. خدا را شکر می‌کنیم که زیر دست فرماندهانی مانند شهید چراغچی و شهید قاجاریان بزرگ شدیم.»
نويسنده : tabnos, بازديدها : 37 نظرات (0), ادامه خبر
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر ‌ضعف در حوزه مدیریت و ناکارآمدی را حل ‌و ساختارها را اصلاح کنیم و از روحیه خودباختگی در مقابل غرب دست برداریم، مشکلات برطرف می‌شود
نويسنده : tabnos, بازديدها : 42 نظرات (0), ادامه خبر
حسین نیک منش رییس سازمان جوانان و دانشجویان حزب همدلی مردم تحول خواه (همت) شد.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 80 نظرات (0), ادامه خبر
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: دولت هیچ علاقه‌ای در بحث ورود به قیمت‌گذاری ندارد اما وقتی ببیند در حق مردم اجحاف می‌شود وظیفه آن است که ورود کند و بازار را به تعادل برساند.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 76 نظرات (0), ادامه خبر
انتقال پایتخت شدنی است و هزینه‌ای هم برای دولت ندارد؛ این نتیجه تحقیقات برخی از پژوهشگران است که معتقدند دولت به راهکارهایی که نشان می‌دهد می‌توان پایتخت را تغییر داد، بی‌توجهی می‌کند.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 79 نظرات (0), ادامه خبر
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: گام سوم کاهش تعهدات برجام روز گذشته بنا به دستور رئیس‌جمهور رئیس شورای عالی امنیت ملی آغاز شد.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 84 نظرات (0), ادامه خبر
ماجرا از بامداد پنج‌شنبه ۱۴ شهریور آغاز شد. وقتی یکی از نزدیکان خانواده صدرالساداتی در کانال تلگرامی خود از مفقود شدن برادران صدرالساداتی و همراهانش خبر داد. خبری که در غیاب اطلاع‌رسانی درست و شفاف‌سازی از سوی دستگاه‌های ذیربط و با وجود شایعات گسترده در فضای مجازی در عمل به یک بحران عجیب بدل شده است.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 48 نظرات (0), ادامه خبر
در اولین جلسه شورای مرکزی بعد از مجمع عمومی دبیرکل و هیات رئیسه حزب همدلی مردم تحول خواه (همت) برگزیده شدند.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 114 نظرات (0), ادامه خبر
طي مراسمي در تالار اجلاس طهران اولين كنگره ملي حزب همدلي مردم تحول خواه با انتخاب اعضاي شوراي مركزي و علي البدل و بازرسين در حضور بازرسان و نمايندگان وزارت كشور با بخشي از اعضا حزب در سراسر كشور برگزارشد.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 185 نظرات (0), ادامه خبر
وزیر امور خارجه کشورمان در توییتی به آمریکا هشدار داد که اگر واقعا خواهان امنیت دریانوردی در خلیج فارس است، باید از رفتارهای بی‌ثبات‌کننده‌اش دست بکشد.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 75 نظرات (0), ادامه خبر

رفتن به بالا صفحه نخست