ورود به سایت
عضویت خبرنگار | فراموشی کلمه عبور
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
» » نفوذ پول سعودی درپاکستان/از مزدوران در هر نقطه‌ای انتقام می‌گیریم
کد خبر: 2105
تعداد نظرات: 0 نظر
تاريخ انتشار: 2-12-1397, 19:50
سرلشکر سلیمانی در بابل:
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با بیان اینکه در داخل پاکستان نفوذ پول سعودی صورت گرفته است، گفت: ایران حتماً از مزدورانی که دست به جنایت علیه فرزندانش می‌زنند، انتقام خواهد گرفت.
به گزارش تابنوس، سردار سرلشکر قاسم سلیمانی بعدازظهر پنجشنبه در یادواره هزار و ۷۴۷ شهید شهرستان بابل با محوریت ۴۰ شهید مدافع حرم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی با بیان اینکه همه ملت‌ها به فداکاران، جانبازان و ازخودگذشتگان جامعه به دیده احترام می‌نگرند اظهار داشت: این تقدس گرایی در جوامع مختلف متفاوت است و فرهنگ ناب ایثار و شهادت در جامعه اسلامی موردتوجه و ارزش است.

وی با اشاره به اینکه جوهر جهاد و شهادت در اسلام با جاهای دیگر تفاوت دارد گفت: این جوهر شهادت در اسلام هوشمندانه، هدفمند و مقدس است.

وی با اشاره به ثبت‌نام ۱۰۰ هزار نفر برای دفاع از حرم در جریان حادثه خان طومان یادآور شد: به دلیل هوشمند و هدفمند بودن جوهر شهادت، ترویج فرهنگ جهاد و شهادت و اشاعه آن آثار بسیار مثبت و تأثیر بی‌نظیری در ابعاد ملی، اعتقادی و اخلاقی دارد.

فرهنگ شهادت جامعه را بیمه می‌کند

فرمانده نیروی قدس سپاه تصریح کرد: فرهنگ شهادت سبب می‌شود که افراد جامعه برای دفاع از ارزش‌های ملی و دینی، وارد عرصه شوند و جانشان را فدا کنند و جامعه را با اشاعه چنین فرهنگی بیمه کنند.

دفاع مقدس دارای ویژگی‌هایی است که در درون جامعه کارساز بوده و باید به دفاع مقدس ویژه بنگریم
سردار سلیمانی از دفاع مقدس به‌عنوان «دفاع مادر» یادکرد و گفت: دفاع مقدس دارای ویژگی‌هایی است که در درون جامعه کارساز بوده و باید به دفاع مقدس ویژه بنگریم.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مسائل محوری در حوزه دفاع مقدس اشاره و اضافه کرد: همان‌گونه که انقلاب اسلامی موجب شد یک نظام فاسد، ضد دین و ضد ملیت از بین برود و نظام دیگری را جایگزین کند، دفاع مقدس به‌عنوان انقلاب مکمل کارکرد بزرگی داشت و در بستر انقلاب، ارزش‌های دینی را در جامعه حاکم کرد.

وی با اشاره به اثر دگرگونی فرهنگی دفاع مقدس در جامعه گفت: دفاع مقدس فرهنگ دینی اسلام ناب را در جامعه فراگیر و وارد جامعه و خانه‌ها کرد و هیچ‌چیز نمی‌تواند مانند دفاع مقدس چنین کارکردی داشته باشد.

سردار سلیمانی تصریح کرد: دفاع مقدس شیوه و سیره‌ای برای هر گونه هجمه نابرابر است و هر ملتی که دچار ظلم شد برای دفاع از ملت و میهن خود می‌تواند از دفاع مقدس الگو گیری کند.

فرمانده نیروی قدس سپاه، «مدرسه بودن» را کارکرد دیگر دفاع مقدس بیان کرد و گفت: این مدرسه در ابعاد و شیوه‌های مختلف تربیت و انتخاب رزمندگان، فرهنگ حاکم بر جامعه و غیره کارکرد دارد و اگر دفاع مقدس را نداشتیم، دفاع از حرم را نداشتیم.

دفاع از حرم مدرسه جدیدی ایجاد کرد

سردار سلیمانی یادآور شد: دفاع از حرم نیز مدرسه جدیدی را متولد کرد و همه دفاع‌هایی که بر پایه اسلام در جاهای مختلف در فلسطین، لبنان و غیره وجود دارد، از دفاع مقدس ایران سرمشق گرفته‌اند و اثرات آن را شاهد هستیم.

همه دفاع‌هایی که بر پایه اسلام در جاهای مختلف در فلسطین، لبنان و غیره وجود دارد، از دفاع مقدس ایران سرمشق گرفته‌اند
وی با بیان اینکه دفاع مقدس نقطه عطفی در نمایاندن قدرت اسلام، اتکا به اسلام و فرهنگ اسلام شده است گفت: در دفاع مقدس قدرت اسلام نمایش داده شد و پیروزی ملت ایران، مدیون اتکا به اسلام است.

فرمانده نیروی قدس سپاه یادآور شد: دفاع مقدس با اتکا به فرهنگ اسلام، توانست فرهنگ حقیقی پیروزی را به نمایش گذارد و این حرکت در پویایی، آزادی، آزادگی و مسئولیت‌پذیری مؤثر بوده است.

سردار سلیمانی ادامه داد: هدف از ترویج فرهنگ ایثار، فروزان کردن چراغ برای کسانی است که تشنه معارف دفاع مقدس هستند و مازندران مملو از قهرمان در بحث دفاع مقدس است و لشکر ارزشمندی مانند ۲۵ کربلا دارد. این استان در حوزه دفاع از حرم نیز سرآمد است.

فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره به اینکه بهره‌مندی مازندران از مواهب زیبای خدادادی گفت: جایگاه مازندران در علم و تحصیل علوم اسلامی، جهاد و مجاهدت، روحیه سلحشوری جوانان در عرصه‌های ورزشی و غیره سرآمد و زبانزد است.

سردار سلیمانی با اشاره به اینکه ورزشکار نوجوان مازندران حاضر به مبارزه با نماینده رژیم سفاک صهیونیستی نشده است اظهار داشت: این اقدام و تفکر ورزشکار نوجوان مازندرانی بسیار ارزشمند است زیرا کارش کمتر از مجاهدت مجاهدین در میدان‌های مین نیست.

فرمانده نیروی قدس سپاه همچنین در زمینه خصوصیات و ویژگی‌های شهیدان اظهار داشت: ایثار و شهادت برتری داشته و دارای فضیلت است و این سبب می‌شود تا هر عمل مادی و معنوی را فدا کند، ازاین‌رو شهید، قبل از شهادت نیز دارای فضیلت است.

سردار سلیمانی با عنوان اینکه دارای دو دشمن درونی و بیرونی هستیم گفت: همه‌کسانی که از سیم‌خاردار عبور کرده و دژهای دشمن را شکستند ابتدا از دژهای درونی خود عبور کردند و باید همانند شهدا جهاد اصغر و اکبر را توأمان انجام دهیم.

فرمانده نیروی قدس سپاه با اظهار اینکه همواره در معرض امتحان قرار داریم گفت: همانند شهدا، جنگ با دشمن درون را باید انجام دهیم زیرا درس و هنر شهیدان در این بخش بوده است.

ضرورت توجه بیشتر به اندیشه‌ها و نظریات حضرت امام و رهبری

وی در بخش دیگری از سخنانش با گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به بیانیه بدیع و بلند رهبر معظم انقلاب اسلامی و توصیه‌های ارزشمند ایشان اشاره کرد و گفت: در دو نهاد مقدس حوزه و دانشگاه نظریه‌های بلند حضرت امام راحل و رهبر معظم انقلاب در ابعاد دینی، اخلاقی و معرفتی و غیره مغفول مانده است.

در دو نهاد مقدس حوزه و دانشگاه نظریه‌های بلند حضرت امام راحل و رهبر معظم انقلاب در ابعاد دینی، اخلاقی و معرفتی و غیره مغفول مانده است
سردار قاسم سلیمانی با اظهار اینکه پایه اصلی تدریس در حوزه‌های علمیه باید فکر و معرفت امام راحل باشد، از غیبت این اساس انتقاد کرد و گفت: اگر بخواهیم تربیت دینی ریشه بدواند باید در تربیت نخبگان جامعه به دو فکر و نظریه عالی امام دیروز و امروز توجه اساسی شود.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با اشاره به آغاز چله دوم انقلاب اسلامی و عنوان اینکه پیروزی انقلاب یوم‌الله بوده است اظهار داشت: اعتماد به خداوند اساس نصرت انقلاب اسلامی بوده است.

وی با اشاره به تأکید و توجه حضرت امام راحل درباره موضوع فلسطین و خطر وهابیت گفت: امروز موضوع فلسطین به مسئله اول جهان اسلام تبدیل‌شده و روز قدس در کنار روز ۲۲ بهمن قرار گرفته است.

وهابیت نشانه و مصداق اسلام آمریکایی است

وی با اشاره به طرح اسلام آمریکایی از سوی امام راحل گفت: وهابیت نشانه و مصداق اسلام آمریکایی است و طبق نظر حضرت امام، اسلام خرافات و تحجر، اسلام بدون درد مصداق اسلام وهابی و آمریکایی است.

سردار سلیمانی ادامه داد: امروز کسانی که درصدد هستند در جهان اسلام رابطه با رژیم صهیونیستی را ترویج داده و عامل خونریزی در جهان هستند، وهابیت بوده که تلاش زیادی برای تخریب چهره اسلام به خرج داده است.

در جمهوری اسلامی هیچ اقدام و تصمیمی به منصه ظهور نمی‌رسد مگر آنکه منافع ملی ایران موردتوجه قرار گیرد و هیچ تصمیمی بدون درنظرگرفتن منافع ملی به اجرا گذاشته نمی‌شود
فرمانده نیروی قدس سپاه با اظهار اینکه غیر از کشور عراق که در مسیر درستی در حال حرکت است سایر کشورهای اسلامی به‌نوعی دست مسیحی‌ها و یهودی‌ها است گفت: امروز جهان اسلام به دلیل وجود دو قدرت در لبنان و فلسطین احساس بازدارندگی قوی می‌کند و این ناشی از کارکرد اسلام و انقلاب اسلامی است.

وی تصریح کرد: در جمهوری اسلامی هیچ اقدام و تصمیمی به منصه ظهور نمی‌رسد مگر آنکه منافع ملی ایران موردتوجه قرار گیرد و هیچ تصمیمی بدون درنظرگرفتن منافع ملی به اجرا گذاشته نمی‌شود.

سردار سلیمانی با اظهار اینکه بدون اتکا به اسلام قدرت مقاومت را نداشتیم یادآور شد: امروز به برکت انقلاب اسلامی، عراق که دیروز دشمن ایران بود به دوست ایران تبدیل شده است.

فرمانده نیروی قدس سپاه به جنایات داعش و خسارت نیم تریلیون دلاری آن در دو کشور، کشتار صدها هزار نفر انسان بی‌گناه و انفجار بیش از سه هزار مسجد توسط پدیده خطرناک وهابی داعش اشاره کرد و گفت: نظام اسلامی برای حمایت از این دو ملت توفان مسموم را سرکوب کرد زیرا اگر این توفان با همان قدرت به مرزهای ما می‌رسید، فاجعه بزرگی را به بار می‌آورد.

تروریست‌ها پسماندهای داعش هستند

وی با تسلیت شهادت پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی خاش، تروریست‌ها را پسماندهای داعش برشمرد و گفت: امروز ایران اسلامی مظهر و تکیه‌گاه قدرت اسلام شده است و انقلاب اسلامی کارکردهای مختلفی برای ایران داشته است.

سردار سلیمانی قدرت توأم با اقتدار را از دیگر کارکردهای انقلاب اسلامی برای ایران برشمرد و گفت: امام راحل در دوره‌ای که هیچ قدرتی جز اتکا به خداوند نداشت، با اقتدار برابر حکومت ظالم ایستاد و انقلاب را به پیروزی رساند.

فرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه ترامپ عربستان را تحقیر می‌کند افزود: این رژیم با همه ائتلاف‌های پولی برابر یک سازمان مظلوم شکست‌خورده است.

هدف از برجام ها بی‌هویت کردن ملت ایران است

وی درباره اصرار دشمنان بر برجام منطقه‌ای و دوم گفت: هدف آنان از برجام ها، خشکاندن روح و تحرکی است که در منطقه شکل گرفته است و هدف اصلی آنان بی‌هویت کردن ایران و خشکاندن آن است.

هدف از برجام ها، خشکاندن روح و تحرکی است که در منطقه شکل گرفته است
فرمانده نیروی قدس سپاه با اظهار اینکه تأثیر ایران، همانند عربستان پولی یا به خاطر ایجاد پایگاه‌ها در کشورهای دیگر نیست گفت: تأثیر ایران نتیجه بصیرت ملت و درایت رهبری است و سبب شده در منطقه اثرگذار و با اقتدار باشد.

سردار سلیمانی با اشاره به حادثه تروریستی زاهدان، آن را دردناک توصیف کرد و گفت: شهید دادن مقابل دشمن مایه نگرانی نیست زیرا در دفاع از انسانیت شهدای زیادی تقدیم کرده‌ایم اما آن چیزی که مهم است، اینکه یک عده‌ای مظلوم و بی‌گناه به شهادت برسند.

سؤال سردار سلیمانی از دولت پاکستان

وی خطاب به دولت و مردم شریف پاکستان عنوان کرد: ما تصورمان این بود که پاکستان، ایران را عمق استراتژی خود قرار داده است و به رهبران پاکستان در همه دیدارها توصیه کرده‌ایم، که به نقش این کشور در منطقه کمک می‌کنیم و امروز سؤال من از دولت پاکستان این است که «به کجا می‌روید» زیرا هند و افغانستان، مهم‌ترین معضل و ناامنی را از درون پاکستان می‌دانند و آیا امروز نوبت به ایران رسیده است؟

در داخل پاکستان نفوذ پول سعودی صورت گرفته و هدف آن از هم پاشاندن پاکستان است و مردم و دولت پاکستان نباید اجازه دهد تا سرزمین پاک پاکستان، مرکز آزار و اذیت همسایگان شود
فرمانده نیروی قدس سپاه یادآور شد: آیا پاکستان که سلاح هسته‌ای دارد نمی‌تواند یک گروه ۲۰۰ تا ۳۰۰ نفره را منهدم کند؟ گروه تروریستی در داخل پاکستان علیه یک همسایه شکل می‌گیرد و آن‌وقت مسئولان پاکستان، فقط به ما تسلیت می‌گویند.

سردار سلیمانی خطاب به مردم شریف پاکستان یادآور شد: در داخل پاکستان نفوذ پول سعودی صورت گرفته و هدف آن از هم پاشاندن پاکستان است و مردم و دولت پاکستان نباید اجازه دهد تا سرزمین پاک پاکستان، مرکز آزار و اذیت همسایگان شود و این به نفع آن کشور نیست و هرکس این نقشه را کشیده، هدفش انشقاق و انهدام پاکستان است.

وی با بیان اینکه حتماً جمهوری اسلامی از مزدورانی که دست به جنایت علیه فرزندانش می‌زنند، انتقام خواهد گرفت یادآور شد: حتماً گروه خبیث را در هر نقطه‌ای بیابیم موردحمله قرار می‌دهیم و اجازه نمی‌دهیم خون فرزندانمان توسط یک گروه تروریستی در خاک میهن به زمین ریخته شود.
منبع :مهر
مطالب مرتبط

شما مي توانيد مطالب و تصاوير خود را به آدرس زير ارسال فرماييد.


info@tabnos.irارسال نظر جدید
قوانین بخش نظرات:

۱) تابنوس، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

* نام:
* ايميل:
* نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
عکس خوانده نمی شود
نیازمندیها