صفحه اصلي > سیاسی > معاون رئیس‌جمهور گفت از کرباسیان دفاع کنید، ربیعی را خود دانید!

معاون رئیس‌جمهور گفت از کرباسیان دفاع کنید، ربیعی را خود دانید!


تاریخ : 17-05-1397, 12:17 ، کد خبر : 1624
به گزارش تابنوس حسین مقصودی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز و در استیضاح علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: امروز آقای ربیعی مقصر نیست؛ مقصر اصلی آقای روحانی است که وزیری را که با رأی ناپلئونی و نیم رأی سوخته مجدداً رأی آورده، نگه داشته است. مقصر آنهایی هستند که دیشب شام معاویه و یزید را خورده‌اند!

وی خطاب به رئیس‌جمهور گفت: اگر واقعاً به فکر آشتی ملی بودید، وزیری را که سه بار استیضاح شده نگه نمی‌داشتید.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور ادامه داد: چند روز پیش با آقای امیری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور صحبت کردم که بین ربیعی و کرباسیان چه کنیم؟ به من گفت از کرباسیان دفاع کنید اما ربیعی را خودتان می‌دانید!

مقصودی خطاب به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: چه گُلی بر سر ملت زدید جز اینکه بین کارگران و کارفرمایان اختلاف انداخته‌اید؟ یک و نیم میلیارد دلار از بانک توسعه تعاون و از ذخیره این مملکت پول برداشته‌اید؛ چه جوابی می‌خواهید به ملت بدهید؟

وی اظهار داشت: متأسفم برای همکارانی که امروز می‌گویند فلان نماینده به خاطر تعویض فلان رئیس، استیضاح را امضا کرده است.

این نماینده مجلس خطاب به ربیعی گفت: لابی‌گری شما زبانزد خاص و عام است؛ اما حرف ما پیام کارگران و زنان بی‌سرپرست و کودکان یتیمی است که مشکل دارند.

مقصودی افزود: آیا از شستا خبر دارید؟ از گروه‌های هدفی که فعالیت می‌کنند، خبر دارید؟ انتصابات شما چگونه است؟ وضعیت تعاونی‌ها امروز در کجا قرار دارد؟

وی عنوان کرد: برای کارگرانی که به دلیل دفاع از حقشان، شلاق خوردند، چه کردید؟ برای کارگرانی که در معدن و کشتی از بین رفتند، چه کاری کردید؟

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی خطاب به نمایندگان مجلس تأکید کرد: از حقوق مردم دفاع کنید و کاری نکنید که مردم ما مثل فلان کشور هجوم بیاورند و کاری با نمایندگان مجلس کنند که نباید کرد.
منبع :مهر
بازگشت

www.tabnos.ir